قطعات اصلی دکوراسیون خان

مبلمان و قطعات اصلی دکوراسیون خانه را در یک سبک خریداری کنید یا مدرن یا سنتی. سبک مبلمان و عناصر اصلی دکوراسیون هرچه باشد، اکسسوری ها و جزییات دکوراسیونی باید دارای سبک مقابل آن انتخاب شود.

برای مثال اگر تخت خواب و میز کنار تختی خود را مدرن انتخاب کرده اید، باید برای آباژور کنار تخت گزینه ای سنتی را انتخاب کنید. این نکته درطراحی دکوراسیون مدرن، سنتی بسیار مهم است. فراموش نکنید سبکی که برای مبلمان و عناصر بزرگ و اصلی دکوراسیون انتخاب می کنید، سبک غالب و اصلی دکوراسیون شما محسوب می شود و سبکی که برای اکسسوری ها و جزییات انتخاب می کنید، سبک دوم و مکمل محسوب می گردد.

  • قرار دادن کوسن های مدرن روی کاناپه ای سنتی
  • استفاده از پارچه ای با بافت، طرح و رنگی مدرن به عنوان روکش مبلمانی سنتی
  • استفاده از کلاهکی مدرن برای پایه آباژوری سنتی
  • کنار هم قرار دادن یک میز غذاخوری چوبی و روستایی با صندلی هایی با روکشی از جنس پارچه ای خوش رنگ و مدرن
طراحان آلما

اگر می خواهید تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن در خانه خود داشته باشید و به دنبال طراح و دکوراتور حرفه ای می گردید که شما را به بهترین نتیجه برسانند، بخش شرکت های معماری داخلی و دکوراتورها در اهالی فن چیدانه در کنار شما خواهند بود.

زمانی که با قطعه ای از مبلمان رو به رو و جذب آن می شوید از خود بپرسید چه ویژگی آن را دوست دارید و چه چیزی از آن قطعه شما را جذب کرده است. آیا مدل و شکل آن را دوست دارید یا بافت و رنگ آن شما را مجذوب کرده است؟ چندین بار این کار را انجام دهید و تصویر عناصری که خرید دکوری که شما را به خود جذب کرده اند و از آن ها خوشتان آمده کنار هم بگذارید. در نهایت با تماشای آن ها در می یابید که باید به چه ویژگی هایی توجه بیشتری کنید و مبلمان خود را چگونه و از چه جنبه هایی با هم تلفیق سبک نمایید، از نظر شکل، بافت، طرح پارچه یا رنگ؟

 


یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *