رمز و راز مدل بافت تل جلوی سر و بافت پشت

بافت تل جلوی سر و بافت پشت برای کسانی که صورتی گرد دارند مناسب میباشد . این مدل باعث میشود که صورت از بالا ، به دلیل بافت تل مانند حالت کشیده تری پیدا کند . این همان نرمال سازی است که در آن ،  صورت را ترجیحاً به حالت بیضی نزدیک میکنند.

Related image

دقت داشته باشید بهتر است تاثیرات هر قسمت از یک مدل مو را در ذهن خود پرورش دهید و تجسم کنید که کدام استفاده های هوشمندانه ای برای هر قسمت  میتوانیم داشته باشیم. به عنوان مثال در مدل فعلی میتوان ناحیه پشت سر را مناسب برای افرادی در نظر گرفت که پشت سر آنها حالتی تخت دارد. بدین ترتیب توانسته ایم نرمال سازی مدل سر را نیز پیاده کنیم.

احتمالاً بافت تل جلوی سر و بافت پشت برای گردن های کشیده نیز مناسب بوده و میتواند نرمال سازی در ارتفاع گردن را نیز انجام دهد. دلیل این گفته را اینگونه میتوان بیان نمود که قسمت بافت پشت سر که در ناحیه ای حالت تیغ ماهی داشته و بطور کلی بافتی شل و عریض است میتواند گردن را کاور کند.

بافت تل جلوی سر و انواع بافت مو  پشت مخصوصاً برای دختر خانم های جوان مناسب تر است. حال اگر شما احساس میکنید که خانمی با سن بالاتر هستید اما از نظر استخوان بندی و شرایط چهره بیشتر حالتی (baby face ) یا ریزنقش دارید میتوانید با بکارگیری چنین مدل هایی سن سال خود را کمتر جلوه دهید.

این مدل برای دختر خانم های جوان ، مخصوصاً افرادی که کمی مشکل کم پشتی موها در ناحیه جلوی سر را دارند مناسب بوده و در واقع حالتی پرتر و برجسته تر  ایجاد میکند.

هنرجویان عزیز امیدواریم که رفته رفته و با کسب تجربه ی بیشتر توانمندی ذهنی و مهارتیمان را در زمینه ی جلوه های بصری هر مدل  توسعه دهیم . همچنین انواع بگارگیری مدل ها جهت نرمال سازی را در کنار پیشکسوتان اهل فن به جهت بهره بردن از تجربه گرانقدر ایشان  هر روز بهتر فرا بگیریم.


یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *