راهنمای خرید لوازم بهداشتی حمام

‌حمام‌ و بهداشت کودک از حساس‌ترین کارهایی است که باید به بهترین و ایمن‌ترین شکل صورت گیرد؛ دغدغه‌ی همیشگی اغلب والدین، فراهم‌کردن بهترین امکانات برای رفاه و آسایش فرزندان‌شان است. می دانید که  در ماه‌های ابتدایی تولد، کودکان آسیب‌پذیرترند و باید تمام تلاش  خود را برای ایمنی و سلامت کودک به کار ببندید. در این میان بایدها و نبایدهای زیادی وجود دارد که بهتر است به آن‌ها توجه کنید.

ست ناخنگير پلی گرو Playgro (رنگ آبی-سبز)

مکانی که در آن کودک را حمام می‌کنید، شوینده‌هایی که به کار می‌برید، نحوه‌ی حمام کردن و مسائلی ازاین‌دست، همگی در ایجاد یک تجربه‌ی امن و لذت‌بخش برای حمام‌کردن کودک اهمیت دارند .

سوزش چشم‌، یکی از مشکلات کودکان در حمام است. شامپو بچه‌ی فیروز با خاصیت ضدسوزش چشم، این مشکل را برطرف کرده است. باخرید لوازم بهداشتی نوزاد شامپو‌ی روزانه با خاصیت ترمیم ساقه‌ی مو، برای نوزادان و کودکانی که موهای معمولی یا نازک دارند، قابل استفاده است.

شامپو بچه‌ی بدون عصاره‌ی فیروز با PHخنثی از سوزش چشم‌های نوزادان و کودکان جلوگیری می‌کند.هم‌چنین، این شامپو‌ی روزانه به حالت‌پذیری و جلوگیری از وز شدن موی نوزاد و کودک شما کمک می‌کند.

نوزادان در مقایسه با بزرگ‌سالان، پوست حساس‌تری دارند. بنابراین هنگام حمام کردن کودکان و نوزادان، باید از وسایل مخصوص حمام کودک استفاده کنید. اسفنج حمام چیکو، بسیار نرم و انعطاف‌پذیر است و برای پوست‌های حساس نوزادان گزینه‌ی بسیار مناسبی است. وزن بسیار سبک این اسفنج استفاده از آن را آسان‌تر می‌کند.


یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *