جذاب تر شدن ظاهر شما با زیور آلات

سوراخهای متعدد در هر دو گوش برای اولین بار به سال 1970 در آمریکا پدید آمد. در ابتدا زنان برای استفاده از یک ست دیگر گوشواره ها از سوراخ دوم استفاده می کردند یا برای مردان با دو سوراخ روی نرمه یک گوش تا به تدریج سوراخهای بیشتر و نا متقارن محبوب گردید و در نهایت منجر به سوراخ کردن غضروف گردید. در کاستاریکا نیز سوراخ کردن گوش نوزادان یک عمل رایج است.


امروزه انواع گوشواره های مربوط به سوراخ غضروف نیز محبوب شده اند.

استفاده درست از زیورآلات ظاهر شما را جذاب‌تر می‌کند و درخشندگی آن باعث بهتر دیده شدن صورت‌تان می‌شود، از این رو برای انتخاب زیور آلات مناسب باید نهایت دقت را به خرج دهید. مثلا شکل و مدل طراحی گوشواره  باید با بلندی موها و رنگ پوست‌تان متناسب باشد. همچنین گوشواره مناسب باید با فرم صورت‌تان همخوانی داشته باشد. برای انتخاب و خرید گوشواره مناسب ابتدا باید فرم صورت خود را بشناسید سپس گوشواره‌ای متناسب با آن انتخاب کنید.

وقتي گوشواره به ويژه گوشواره‌هاي درشت به گوش مي‌اندازيد، از انداختن گردنبند خودداري کنيد. استفاده از اين نوع تزيينات به تنهايي زيباست اما وقتي جمعي از آنها کنار هم قرار گيرد از زيبايي شما مي‌کاهد. در ضمن اگر لباس پر زرق و برقي داريد، سعي کنيد از انداختن گوشواره و گردنبندهاي براق خودداري کنيد.


یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *