انواع برندهای خاص سیسمونی در بازار

با کالسکه 360 درجه توییستر می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و به آسان ترین شکل توسط چرخش صندلی، کودک خود را مشاهده کنید.  این ست مسافرتی شامل کالسکه کریر (قابل استفاده بعنوان صندلی ماشین تا نه ماهگی) دارای قابلیت هایی از جمله پشتی با قابلیت تنظیم در چند موقعیت، سایبان، میله محافظ جلو، قابلیت تبدیل صندلی به ساک حمل کودک، دسته پیچشی ۳۶۰ درجه ای، صندلی تاشو، سبد خرید بزرگ، این سیستم مسافرتی از بدو تولد تا چهارسالگی مناسب است و صندلی اتومبیل از بدو تولد تا ۱۸ کیلوگرم مطابق با استاندارد اروپایی         ECE R 03/44 تایید شده است.
 آستین بلند زیر دکمه دار XO آشور

 

خرید سیسمونی  را با قیمت مناسب و گارانتی از بازار  را به شما عرضه می کند. فروشگاه ها  با طراحی مدرن و پیشرفته، محصولاتی با ظاهری لوکس و کارایی بسیار بالا با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می کند.کالسکه سریع تا شو مدرن اِن فیفتی (N50) با طراحی مدرن و استفاده از رنگ های اسپرت از کمپانی فراری به گردش های شما سرعت می بخشد. از دیگر مزایای این کالسکه به دسته صندلی متحرک، پشتی قابل تنظیم، میله محافظ متحرک، قابلیت قفل چرخ جلو و عقب، سایبان قابل تنظیم، کاور سرما، دسته مبلی، کمربند ایمنی پنج جهته و کیف ست آن می توان اشاره کرد.

نکات مهمی که باید قبل از خرید سیسمونی بدانیم!

 

صندلی ماشین مدرن سَترن (Saturn) با طراحی منحصر به فرد از کمپانی فراری خاطره ای خوش در سفر برای کودک شما به جا می گذارد. صندلی خودرو سترن دارای سیستم نگه دارنده توسط خودرو، سیستم مسافرتی، حالت خواب مناسب در سفر، منطبق با استاندارد های ایمنی و نقطه نظر های ارتوپدی، محصول اروپا (فرانسه)، دارای کمربند ایمنی و کمربند ایمنی ماشین در سه جهت بسته می شود. این صندلی خودرو از 9 تا 188 کیلوگرم مطابق با استاندارد اروپایی ECE R 03/44 تایید شده است.


یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *