انتخاب شکل قاب عکس رومیزی

انتخاب شکل قاب عکس رومیزی

قاب عکس‌ها در دکوراسیون، جایگاه ویژه‌ای دارند. تزیین قسمتی از فضای خانه و دفتر کار با قاب عکس، می‌تواند نقطه کانونی جذابی را به وجود آورد. اما انتخاب این نقطه‌ی کانونی هم اهمیت زیادی دارد و بهتر است بر اساس حفظ توازن فضای مورد نظر، طراحی و اجرا گردد. برای ایجاد یک دکور جذاب می‌توان از ترکیب تعدادی قاب عکس رومیزی استفاده کرد. چیدن تعدادی قاب عکس روی یک میز می‌تواند جلوه‌ی زیبایی به دکوراسیون منزل یا دفتر کارتان بدهد. البته هرچه تناسبات سایز، طرح و رنگ در آن‌ها بیشتر رعایت شود، جلوه‌ی بیشتری خواهد داشت. اصولا قاب عکس، زیبایی و حس و حال عکس را حفظ و حتی بیشتر هم می‌کند و به همین ترتیب زیبایی آن در دکوراسیون منعکس خواهد شد.

قاب عکس رومیزی از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. هرچه پیش‌تر می‌رویم این تنوع به شکل‌های نوین‌تر و حتی فانتزی‌تر هم عرضه می‌شود. در ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که امیدواریم به شما برای خرید قاب عکس رومیزی وایجاد دکوری جذاب برای فضای دلخواهتان کمک کند.

قاب عکس‌ها‌ به شکل‌های مختلفی طراحی می‌شوند که معمولا قاب‌های مستطیل و قاب‌های بیضی شکل پرطرفدارتر هستند. قاب عکس‌های رومیزی معمولا طرح و رنگ بیشتری دارند. برخی از قاب عکس‌ها مناسب عکس‌های عروسی‌اند؛ چرا که عکس عروسی به خودی خود پر زرق و برق است و برای جلوه‌ی بهتر آن باید از قاب‌های چند عکس یا ساده‌تر استفاده شود. برخی از قاب عکس‌ها به صورت دوتایی طراحی شده‌اند که می‌توانید از آن‌ها برای حفظ خاطرات مثلا خاطرات نزدیکانتان استفاده کنید. برخی از قاب عکس‌ها هم به شکل‌ فانتزی یا عروسکی هستند که برای قرار دادن عکس کودکان بسیار جذاب خواهند بود. رعایت این تناسب کمک می‌کند تا هم ارزش عکستان حفظ شود و هم دکوراسیون زیباتری داشته باشید.

در میان جنس‌های مختلفی که برای قاب عکس‌ها در نظر گرفته می‌شود، می‌توان به سه جنس چوب، فلز و پلاستیک اشاره کرد که رایج‌تر هستند. جنس قاب عکس علاوه بر تاثیر در ماندگاری و حفاظت، در زمینه‌ی هماهنگ شدن آن با دکور اطراف هم حائز اهمیت است. به طور مثال فرض کنید قاب عکسی چوبی دارید یا این که خودتان قابی از چوب‌های جنگلی ساخته‌اید که با حال و هوای اتاقتان هم‌خوانی دارد. در صورتی‌که برای میز کارتان دنبال قابی درخور توجه و با ارزش برای قرار دادن عکس باارزش‌ترین افراد زندگیتان هستید، قاب‌هایی مناسب‌اند که از دو طرف بدون لبه هستند و شیشه‌ی طرفین تنها به یک پایه متصل شده است. این قاب‌ها به دلیل نوع طراحی‌شان جلوه‌ی بسیار زیادی دارند.


یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *