استفاده از روغن زیتون در روشن کردن شمع

شمع را قبل از استفاده تمییز کنید برای اینکار از روغن زیتون استفاده کرده جهت روغن مالی شمع از پایین بسمت سر شمع باشد با اینکار انرژیهای منفی جذب شده ببیرون منتقل میگردد و دیگر آن که شمع را همیشه با نیت و خواسته ای روشن کنید.

11

هرگز یك شمع را برای درخواست های متفاوت به كار نبرید. با هر شمع فقط یك مراسم درخواست انجام دهید و بگذارید تا شمع خود به خود بسوزد و تمام شود _هرگز شمع را با فندك روشن نكنید و برای اینكار از كبریت استفاده كنید.

قبل از هر مراسم درخواست شمعتان را با انرژی درخواست مورد نظر شارژ نماییدشارژ كردن شمع :شارژ كردن یعنی اینكه شمع را با قدرت شخصی تان آماده كنیدشمع را محكم بینن دستهایتان بگیرید. موم را بین انگشتانتان بگیریدو چشمانتان را ببندیدو احتیاجتان را با صدایی بلند تكرار كنید. مثلا من شمع را به نیت پاکسازی اتاق از انرژی های منفی شارژ میكنم این مورد را 9 بار تكرار كنید واین فرآیند راسه بار تكرار كنید و انرژی را از دستها به شمع منتقل كنید .سپس برای 5 دقیقه آرام بنشینید و احتیاجتان را مجسم كنید . اكنون شمع جادویی شما برای انجام مراسم درخواست آماده شده است درسته كه شمع سفید برای انجام هر درخواستی به كار برده میشود، امااگر خواستید از رنگ سفید به جای رنگ دیگری استفاده كنید كل فرآیند را 6 بار تكرار كنید، مدیتیشن قبل از هر مراسم میتواند بسیار موثر باشد.میتوانید مراسم درخواست را به مراسمی آئینی تبدیل كنید. محلی برای خود درست كنید و تمام اشیا و عكسهایی كه از آنها خاطره خوبی دارید و انرژی مثبت آنها را حس میكنید در آن قرار دهیداین مورد از موارد جانبی ریلكسیشن نیز محسوب میشود …و كلا با ضمیر ناخودآگاه و نیروهای كهكشانی در ارتباط میباشد


یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *